Igor Didyk: "киберполиция - дала полезные ссылки, на обновление ..."

Igor Didyk в facebook:

киберполиция - дала полезные ссылки, на обновление Windows, чтобы убрать уязвиомость от вируса https//www.facebook.com/cyberpoliceua/posts/536840013106833 Об этом сообщает vidsboku.in.ua со ссылкой на СМИ.

КІБЕРПОЛІЦІЯ ВЖИВАЄ ЗАХОДІВ РЕАГУВАННЯ НА КІБЕРІНЦЕНДЕНТИ З УРАЖЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ТА ПРИВАТНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 червня, до поліції надійшло ряд повідом ... лень щодо несанкціонованого втручання до компютерних мереж підприємств та державних органів, що призвело до часткового блокування їх роботи. На місцях працюють спеціалісти Департаменту кіберполіції та інших профільних служб.

На даний час до Департаменту кіберполіції надійшло двадцять два повідомлення про втручання в роботу персональних компютерів. Повідомлення продовжують надходити. Всі вони фіксуються та на місця для перевірки виїжджають спеціалісти.

За попередньою інформацією відбулось втручання в функціонування компютерних мереж шляхом розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, яке використовує нещодавно виявлені вразливості ОС Windows, а саме протоколу SMB.

Кіберполіція радить у випадку виявлення порушень у роботі компютерів, які працюють у компютерних мережах, негайно відєднати їх від мереж як мережі Інтернет, так і внутрішньої мережі.

З метою запобігання випадків несанкціонованого втручання в роботу в залежності від версії ОС Windows встановити патчі з офіційного ресурсу компанії Microsoft.

В залежності від версії ОС Windows встановити патч з ресурсу https//technet.microsoft.com//libr/security/ms17-010.aspx , а саме для Windows XP - http//download.windowsupdate.com//windowsxp-kb4012598-x86

для Windows Vista 32 bit - http//download.windowsupdate.com//windows6.0-kb4012598-x8

для Windows Vista 64 bit - http//download.windowsupdate.com//windows6.0-kb4012598-x6

для Windows 7 32 bit - http//download.windowsupdate.com//windows6.1-kb4012212-x8

для Windows 7 64 bit - http//download.windowsupdate.com//windows6.1-kb4012212-x6

для Windows 8 32 bit - http//download.windowsupdate.com//windows8-rt-kb4012598-x

для Windows 8 64 bit - http//download.windowsupdate.com//windows8-rt-kb4012598-x

для Windows 10 32 bit - http//download.windowsupdate.com//windows10.0-kb4012606-x

для Windows 10 64 bit - http//download.windowsupdate.com//windows10.0-kb4012606-x

Знайти посилання на завантаження відповідних патчів для інших менш розповсюджених та серверних версій OC Windows можна за адресою https//technet.microsoft.com//libr/security/ms17-010.aspx

Крім того, потрібно переконатися, що на всіх компютерних системах встановлене антивірусне програмне забезпечення функціонує належним чином та використовує актуальні бази вірусних сигнатур. За необхідністю потрібно встановити та оновити антивірусне програмне забезпечення.

Також, для зменшення ризику зараження, слід уважно відноситися до всієї електронної кореспонденції, не завантажувати та не відкривати додатки у листах, які надіслані з невідомих адрес. У випадку отримання листа з відомої адреси, який викликає підозру щодо його вмісту звязатися із відправником та підтвердити факт відправки листа.

Зробити резервні копії усіх критично важливих даних.

За всіма випадками радимо звертатись з повідомленнями до поліції для негайного реагування на кіберінцендент.

Встановлено, що потерпілими від уражень стали установи, які не виконали рекомендації кіберполіції як не стати жертвою віруса-вимагача.

https//www.cybercrime.gov.ua/1/220-uvaga-programa-vimagach https//cyberpolice.gov.ua/article/kiberpolicziya-radyt--660

# кіберполіція # киберполиция # cyberpolice # cyberpoliceua

ТОП новости

Вход

Меню пользователя